Rozrastamy się! Chcą nas w sklepach! Chcą nas Państwu pokazać! A my jesteśmy dumni i cieszymy się! Tak bardzo się cieszymy, że prosimy zainteresowanych o odnalezienie swojego miasta lub najbliższego punktu żeby było łatwiej, czasem szybciej no i bez kosztów przesyłki 🙂

Nie oznacza to jednak, że sklepy stacjonarne są naszymi punktami odbioru osobistego. Odbiór osobisty odbywa się jedynie w siedzibie MydłoStacji pod adresem Szalowa 374.

W naszych punktach partnerskich możecie Państwo po prostu zakupić na miejscu mydłastacjowe cuda 🙂

A jeżeli nie ma nas w Waszej miejscowości, też dajcie znać…postaramy się kogoś tam zaczarować!

BUSKO- ZDRÓJ

Sweet Gift  ul. 1 maja 25, rzetelnie i z pomysłem, więc możemy się cieszyć, że tam jesteśmy!

GDYNIA:

BeClinic C.H. Riviera ul. Kazimierza Górskiego 2 – bardzo elegancki sklepik w galerii handlowej z przemiłą obsługą

GORLICE:

Stara Zielarnia ul. Stawiska 8 ( naprzeciwko Rondo Center) – to nasze rodzinne miasto, więc lokalna współpraca napawa nas dumą, zwłaszcza w takim miejscu

Kwiaty Unikaty ul. Biecka 64A, czyli nasz Jarmark Pogórzański- Tomek ma nie tylko nasze mydła, ale też…talent- wpadnijcie do niego!

NIEPOŁOMICE:

Ziołowo ul. Kościuszki 4 , Jadzia prowadzi mały, drewaniany sklep z ziołami, naturalnymi kosmetykami, a przede wszystkim…z duszą!

NOWY SĄCZ:

Nowa Zielarnia ul. Lwowska 70, Iza to dobry duch tego miejsca oraz właścicielka, która ma misję szerzenia natury- jak my!

KRAKÓW:

Bronowicka Spiżarnia ul. Fiszera 1 i ul. Balicka 14A/5, to nasze ukochane miasto bo czas niezapomnianych czasów studenckich. A Bronowicka Spiżarnia- tam dziewczyny mają cudo eko- jedzonko no i oczywiście nas!

POZNAŃ :

Galeria Mallwowa, sklep Strefa Natury ul. Malwowa 162 Skórzewo, gmina Dopiewo. Tam jest po prostu pięknie i pachnąco- wpadajcie!

TORUŃ:

Drogeria Arnica ul. Kościuszki 71 – profesjonalizm i pasja dziewczyn…to jest to!

WARSZAWA:

Pachnąca Wanna ul. Orzycka 6 , Julita ma nie tylko cudnie pachnący sklep, nasze kosmetyki, ale wszystko co jest potrzebne do kąpieli i rytuałów w wannie lub pod prysznicem!